Ogłoszenia duszpasterskie - III Niedziela Wielkanocna (23.04.2023)

• Bóg zapłać za wszelką życzliwość, ofiarność i prace wykonane na rzecz parafii. W tym tygodniu szczególnie za montaż nowych schodów prowadzących do budynku plebanii i salek.
  • Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafialne, a przed kościołem zbiórka do puszek na budowę kościoła pw. św. Jana Pawła II w Opolu. Za tydzień kolekta gospodarcza. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • W poniedziałek o godz. 19:30 w salce spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  • W wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
  • We wtorek obchodzić będziemy święto św. Marka, ewangelisty. Po Mszy tradycyjna procesja z modlitwą o urodzaje Nadodrzańską w pola.
  • We wtorek o godz. 19:30 w salce pierwsze spotkanie z cyklu „Sześć dni stworzenia”, poświęconego Księdze Rodzaju.
  • W czwartek na godz. 9:00 zapraszamy emerytów i rencistów na Seniorat (Msza święta w kościele, a po niej spotkanie przy kawie i herbacie w salce).
  • W czwartek uczniów szkół podstawowych oraz chętnych przedszkolaków zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 18:00.
  • W czwartek o godz. 19:00 w kościele spotkanie dla dzieci przygotowujących się I Komunii św.
  • W tym tygodniu nie będzie próby scholi dziecięco-młodzieżowej.
  • W piątek o godz. 19:30 adoracja Pana Jezusa prowadzona przez wspólnotę Dawid.
  • W sobotę jednodniowa pielgrzymkę do Krakowa. W związku z tym nie będzie popołudniowej adoracji.
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą (z wyjątkiem niedzielnego popołudnia).