Ogłoszenia duszpasterskie - II Niedziela Wielkanocna (16.04.2023)

• Dzisiejsza kolekta przeznaczona na Caritas Diecezji Opolskiej, za tydzień kolekta na potrzeby parafialne, a przed kościołem zbiórka do puszek na budowę kościoła pw. św. Jana Pawła II w Opolu.
  • W poniedziałek o godz. 19:30 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  • W wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
  • W czwartek na godz. 9:00 zapraszamy emerytów i rencistów na Seniorat (Msza święta w kościele, a po niej spotkanie przy kawie i herbacie w salce).
  • W czwartek o godz. 17:20 w kościele próba scholi dziecięco-młodzieżowej.
  • W czwartek uczniów szkół podstawowych oraz chętnych przedszkolaków zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 18:00.
  • W czwartek o godz. 19:00 w salce spotkanie dzieci z klas siódmych przygotowujących się do bierzmowania.
  • W sobotę o godz. 11:00 spotkanie kandydatów i ministrantów, a o godz. 12:00 spotkanie lektorów. Dziewczynki w tym dniu zapraszamy na spotkanie formacyjne Dzieci Maryi w domu sióstr o 11:00.
  • W sobotę odbędą się pierwsze warsztaty przed Dziecięcym Koncertem Uwielbienia.
  • W sobotę od godz. 17:15 do 17:55 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  • Zapraszamy do udziału w cyklu siedmiu spotkań poświęconych Księdze Rodzaju zatytułowanych „Sześć dni stworzenia”. Rozpoczęcie we wtorek 25 kwietnia o godz. 19:30 w salce.
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą (z wyjątkiem niedzielnego popołudnia).
  • Trwają zapisy na jednodniową pielgrzymkę do Krakowa, która odbędzie się 29 kwietnia. Szczegóły na stronie internetowej parafii oraz na plakacie w przedsionku kościoła.