Ogłoszenia duszpasterskie - XXXIII Niedziela Zwykła (13.11.2022)

• Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafialne, a przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie. Za tydzień kolekta na potrzeby parafialne, a przed kościołem zbiórka do puszek na remont katedry opolskiej.
  • W poniedziałek o godz. 19:30 w salce spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i I Komunii św.
  • W wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
  • W czwartek na godz. 9:00 zapraszamy emerytów i rencistów na Seniorat (Msza święta w kościele, a po niej spotkanie przy kawie i herbacie w salce).
  • W czwartek wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz chętnych przedszkolaków zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 18:00. Po niej o godz. 19:00 w salce próba scholi dziecięco-młodzieżowej.
  • W czwartek o godz. 19:15 w górnej salce spotkanie młodzieży klas ósmych przygotowującej się do bierzmowania.
  • W piątek o godz. 19:30 w górnej salce spotkanie młodzieży.
  • W sobotę ministranci, kandydaci i lektorzy wyjeżdżają na wycieczkę na wystawę Lego.
  • W sobotę zapraszamy dziewczynki na spotkanie w ramach formacji Dzieci Maryi w domu sióstr o godz. 11:00.
  • W sobotę od godz. 17:15 do 17:55 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  • W niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Msza o godz. 10:30 sprawowana będzie m.in. w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii.
  • W niedzielę przed nabożeństwem popołudniowym od godz. 15:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.
  • W niedzielę wspólnota Dawid zaprasza na Wieczór Uwielbienia do kościoła w Węgrach o godz. 18:00.
  • Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych na rok 2023 od wtorku do piątku od godz. 16:45 do 17:30. Byłoby dobrze, gdyby każda rodzina zamówiła przynajmniej jedną Mszę za żyjących i jedną za zmarłych.
  • Za dwa tygodnie, w I Niedzielę Adwentu, po Mszach świętych odbędzie się kiermasz adwentowy, z którego dochód przeznaczony będzie na wsparcie naszych sióstr kamilianek.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą (z wyjątkiem niedzielnego popołudnia).
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.