Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - XXXII Niedziela Zwykła (06.11.2022)

 • Bóg zapłać za wszelką życzliwość, ofiarność i prace wykonane na rzecz parafii.
 • Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na utrzymanie seminarium i instytucje diecezjalne. Za tydzień kolekta na potrzeby parafialne, a przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
 • W wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
 • W środę o godz. 19:00 w salce spotkanie biblijne, pomagające w rozumieniu Biblii i medytacji. Zainteresowanych proszę o zabranie ze sobą Pisma Świętego.
 • W czwartek na godz. 9:00 zapraszamy emerytów i rencistów na Seniorat (Msza święta w kościele, a po niej spotkanie przy kawie i herbacie w salce), a wszystkie dzieci na Mszę św. szkolną o godz. 18:00. Po niej w kościele spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a w salce próba scholi dziecięco-młodzieżowej.
 • W piątek 11 listopada biskup opolski udziela dyspensy od obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. W naszym kościele w tym dniu Msza o godz. 9:00.
 • W sobotę o godz. 10:00 w salce spotkanie rodziców dzieci z niepełnosprawnością.
 • W sobotę od godz. 17:15 do 17:55 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
 • Okazja do spowiedzi w poniedziałek i we wtorek od godz. 17:10. W kolejne dni już według tradycyjnego porządku: pół godziny przed Mszą (z wyjątkiem niedzielnego popołudnia) i w soboty od godz. 17:15.
 • Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych na rok 2023. W tym tygodniu intencje będą przyjmowane we wtorek po Mszy wieczornej, w środę i w czwartek od godz. 16:45 i w piątek od 9:45. Byłoby dobrze, gdyby każda rodzina zamówiła przynajmniej jedną Mszę za żyjących i jedną za zmarłych.
 • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. W ostatnim czasie do działającego dotychczas numeru stacjonarnego (+48 77 474 50 51) dołączył parafialny numer komórkowy: +48 883 614 131. Można się kontaktować używając również aplikacji What’sApp.