Ogłoszenia

Ogłoszenia 3.11.2019

 • W niedzielę 3.11. kolekta na WMSD i instytucje diecezjalne.
 • W niedzielę 10.11. kolekta specjalna na budowę kościoła św. Jana Pawła II w Opolu. Będziemy gościć Ojca Oblata Maryi Niepokalanej, który wygłosi okolicznościowe kazanie.
 • W niedzielę 10 listopada z inicjatywy Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie będziemy obchodzić 11. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem: ?Sudan Południowy. Przemilczane cierpienie?. Wyrazem materialnego wsparcia chrześcijan w Sudanie będzie zbiórka do puszek przed kościołem.
 • Przygotowanie do bierzmowania kl. 8. i I średnia w czw. 7.11. godz. 19.00.
 • Duszpasterstwo Nauczycieli Akademickich serdecznie zaprasza na doroczną Mszę św. za zmarłych pracowników opolskich uczelni w piątek 8.11. o godz. 19.00 w kościele seminaryjno-akademickim przy ul. Drzymały 1a w Opolu.
 • Diecezjalne Duszpasterstwo Rolników zaprasza na Mszę świętą i spotkanie dla absolwentów Uniwersytetu Ludności Wiejskiej oraz wszystkich zainteresowanych rolników, które odbędzie się w sobotę 9.11. o godz. 10.00 w kościele Wniebowzięcia NMP w Opolu-Gosławicach.
 • Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę 9.11. o godz. 10.00 w klasztorze. Z siostrą Hiacyntą zapraszam dziewczęta, chętne do włączenia się do Wspólnoty Dzieci Maryi naszej parafii.
 • Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę 9.11. o godz. 14.30., w kościele!
 • Nabożeństwo ku czci św. Marcina z Tours z występem dzieci odbędzie się w kościele w sobotę 9.11. o godz. 16.00. Po nabożeństwie orszak ku czci św. Marcina (z lampionami) do parku, gdzie poczęstunek przy muzyce. Na święto zaprasza Rada Dzielnicy i Szkoła!
 • W poniedziałek 11.11. przypada 101 r. Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Msza św. dziękczynna za Ojczyznę o godz. 18.00.
 • Można zamawiać ważniejsze jubileuszowe intencje mszalne na rok 2020. W listopadzie i grudniu br. jest 25 wolnych intencji. Zapraszam!