Ogłoszenia

Ogłoszenia 27.10.2019

 • W niedzielę 27.10 kolekta za projekty realizowane przez PRD (szczególnie na ogrzewanie kościoła). 1.11. ? na pokrycie całorocznych kosztów za wodę i odpady na cmentarzu; w niedzielę 3.11. na WMSD i instytucje diecezjalne. ?Bóg zapłać? za wszystkie składane w tym czasie ofiary!
 • Serdecznie zapraszam na nabożeństwa różańcowe dorosłych, młodzież i dzieci. Dzieci zachęcam do zbierania obrazków. W sobotę i niedzielę o prowadzenie proszę przedstawicieli Róż Różańcowych.
 • Koncert charytatywny Urszuli i Anny Marii Mbayo na rzecz katedry opolskiej ? w niedzielę 27.10. w auli seminaryjnej przy ul. Drzymały 1. Bilety - cegiełki! Plakat!
 • Przygotowanie do bierzmowania kl. 6. w pon. 28.10. godz. 19.00.
 • Okazja do spowiedzi przed Uroczystością Wszystkich Świętych, przed różańcem ? od godz. 17.00., od pon. 28.10. także podczas różańca; zapraszam do spowiedzi dzieci i młodzież!
 • Odwiedziny chorych przez księdza w czwartek 31.10. od godz. 8.30. (przed Uroczystością Wszystkich Świętych).
 • Postanowienie PRD: od 1.11.2019. Uroczystości Wszystkich Świętych, druga Msza św. zostanie przeniesiona na godzinę 11.00. ? na okres próbny kilku miesięcy. Zapraszam na nieszpory za zmarłych i nabożeństwo na cmentarzu.
 • Wypominki / zalecki za zmarłych można składać w zakrystii i kancelarii. Różaniec za zmarłych będzie sprawowany w dniach 1- 8.11. br.
 • Pielgrzymki:

- do Wadowic i Łagiewnik ? 16.11., koszt 120 zł. Wpłaty przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Są jeszcze wolne miejsca, zapraszam!

- do Medjugorie w maju 2020 r. ? zapraszają ojcowie franciszkanie ? ulotki w przedsionku,

- do Gruzji czerw. ? lip. 2020 r. ? spotkanie informacyjne dla chętnych z przedstawicielem biura podróży w środę 30.10. godz. 18.00 w salce.

 • ?Wędrująca kapliczka MB Opolskiej?, przez ten znak Maryja chce zagościć w twoim domu rodzinie i sercu, chce nam przynieść Jezusa. Maryja odwiedzać będzie rodziny Członków Wspólnoty Żywego Różańca, później inne rodziny na zapisy. W odpowiednim czasie będzie ogłoszenie o możliwości zapisania się i przyłączenia do wydarzenia!
 • Polecam ?Gościa Niedzielnego?, w którym dodatek : płyta DVD z filmem ?Bernadetta. Cud z Lourdes?. Jest też dostępny ?Mały Gość? z magnesem na lodówkę i ciekawymi artykułami o wybitnych Polakach, niesamowite historie dzieci, o ministrantach w Londynie.