Ogłoszenia

Ogłoszenia 10.11.2019

 • W niedzielę 10.11. kolekta specjalna na budowę kościoła św. Jana Pawła II w Opolu. Będziemy gościć Ojca Oblata Maryi Niepokalanej, który wygłosi okolicznościowe kazanie.
 • W niedzielę 10.11. z inicjatywy Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie będziemy obchodzić 11. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem: ?Sudan Południowy. Przemilczane cierpienie?. Wyrazem materialnego wsparcia chrześcijan w Sudanie będzie zbiórka do puszek przed kościołem.
 • W niedzielę 10.11. nie będzie nieszporów!
 • W poniedziałek 11.11. przypada 101 r. Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Msza św. dziękczynna za Ojczyznę o godz. 18.00.
 • Słowa serdecznego podziękowania za głosowanie na projekty dla Sławic z budżetu obywatelskiego. Oba projekty (park i straż) będą realizowane w przyszłym roku. Dziękujemy za głosowanie!
 • W środę 13.11. o godz. 19.45 w klasztorze spotkanie młodzieży naszej parafii. Serdecznie zapraszam.
 • Przygotowanie do bierzmowania kl. 7. w czw. 14.11. godz. 19.00.
 • Przygotowanie do bierzmowania kl. 6. w pt. 15.11. godz. 19.00.
 • Pielgrzymka do Wadowic i Łagiewnik ? 16.11. Wyjazd o godz. 5.30., powrót ok. 22.00.
 • Msza św. dziękczynna za kanonizację św. Józefiny Vannini, Założycielki Zgromadzenia Sióstr Kamilianek będzie sprawowana w sobotę 16.11. o godz. 10.00., w katedrze opolskiej przez Ks. Bpa Andrzeja Czaję. Po Mszy św. będzie możliwość zwiedzania wystawy opowiadającej o życiu św. Matki Założycielki Zgromadzenia Sióstr Córek św. Kamila w Muzeum Diecezjalnym. Na wydarzenie zapraszają parafian ? Nasze Siostry!
 • Można zamawiać ważniejsze jubileuszowe intencje mszalne na rok 2020. W listopadzie i grudniu br. jest ok. 20 wolnych intencji. Zapraszam!