Ogłoszenia duszpasterskie - XXXII Niedziela Zwykła (12.11.2023)

• Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafialne, a po Mszach zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie. Za tydzień kolekta na potrzeby parafialne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • W poniedziałek o godz. 19:30 w salce spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  • W wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
  • We wtorek o godz. 19:15 w salce spotkanie w ramach Kursu Alpha (poczęstunek, wykład, dyskusja) dla wszystkich, którzy szukają sensu i chcą odkryć na nowo relację z Bogiem.
  • W środę o godz. 19:00 w salce spotkanie biblijne, pomagające w rozumieniu Biblii i medytacji. Zainteresowanych proszę o zabranie ze sobą Pisma Świętego.
  • W tym tygodniu nie będzie Senioratu.
  • W czwartek uczniów szkół podstawowych oraz chętnych przedszkolaków zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 18:00.
  • Rozśpiewane dzieci zapraszamy na próbę scholi w czwartek o godz. 19:00 w salce.
  • W piątek o godz. 19:15 młodzież szkół ponadpodstawowych oraz chętnych studentów i młodzież pracującą zapraszam na spotkanie młodzieży w górnej salce o godz. 19:15.
  • W sobotę o godz. 10:00 w kościele spotkanie dla kandydatów na ministrantów, o godz. 11:00 spotkanie ministrantów, a o godz. 12:00 spotkanie lektorów.
  • W sobotę od godz. 17:15 do 17:55 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  • W niedzielę 19 listopada wspólnota Dawid zaprasza na Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się w kościele św. Anny w Opolu-Chmielowicach o godz. 18:00.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą (z wyjątkiem niedzielnego popołudnia).
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  • Rada Dzielnicy serdecznie zaprasza seniorów i osoby samotne na Wigilię Dzielnicową. Ubiegłe lata nie pozwoliły nam na organizację naszych corocznych spotkań ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią. W tym roku pragniemy powrócić do naszej tradycji. Spotkanie odbędzie się 16 grudnia w sali OSP Opole-Sławice. Chęć uczestnictwa w spotkaniu można zadeklarować u ks. proboszcza do końca listopada br.