Ogłoszenia duszpasterskie - XXXI Niedziela Zwykła (05.11.2023)

• Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na utrzymanie seminarium i instytucji diecezjalnych. Za tydzień kolekta na potrzeby parafialne, a po Mszach zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • Do 8 listopada celebrowane są nabożeństwa różańcowe z wypominkami za naszych zmarłych.
  • W wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
  • We wtorek o godz. 19:15 w salce spotkanie w ramach Kursu Alpha (poczęstunek, wykład, dyskusja) dla wszystkich, którzy szukają sensu i chcę odkryć na nowo relację z Bogiem.
  • W środę o godz. 19:00 w salce spotkanie biblijne, pomagające w rozumieniu Biblii i medytacji. Zainteresowanych proszę o zabranie ze sobą Pisma Świętego.
  • W czwartek na godz. 9:00 zapraszamy emerytów i rencistów na Seniorat (Msza święta w kościele, a po niej spotkanie przy kawie i herbacie w salce).
  • W czwartek uczniów szkół podstawowych oraz chętnych przedszkolaków zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 18:00.
  • Rozśpiewane dzieci zapraszamy na próbę scholi w czwartek o godz. 19:00 w salce.
  • W czwartek o godz. 19:00 w kościele spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  • W sobotę od godz. 17:15 do 17:55 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  • Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych na rok 2024. W tym tygodniu intencje będzie można zamówić w poniedziałek po Mszy wieczornej i w czwartek po Senioracie.
  • Okazja do spowiedzi w poniedziałek, wtorek i środę od godz. 17:00, w czwartek i piątek pół godziny przed Mszami, w sobotę od 17:15 i w niedzielę przed Mszami przedpołudniowymi.
  • Rada Dzielnicy serdecznie zaprasza seniorów i osoby samotne na Wigilię Dzielnicową. Ubiegłe lata nie pozwoliły nam na organizację naszych corocznych spotkań ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią. W tym roku pragniemy powrócić do naszej tradycji. Spotkanie odbędzie się 16 grudnia w sali OSP Opole-Sławice. Chęć uczestnictwa w spotkaniu można zadeklarować u ks. proboszcza do końca listopada br