Ogłoszenia duszpasterskie - XII Niedziela Zwykła (25.06.2023)

• Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby gospodarcze. Za tydzień kolekta na utrzymanie seminarium i instytucji diecezjalnych. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • W czwartek przeżywać będziemy Uroczystość św. Piotra i Pawła. Kolekta w tym dniu przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej (tzw. Świętopietrze).
  • W sobotę przeżywać będziemy I sobotę miesiąca. Czcicieli Niepokalanego Serca Maryi zapraszamy na Mszę o godz. 8:00.
  • W niedzielę na Górze św. Anny odbędzie się pielgrzymka dzieci. Centralnym punktem pielgrzymki będzie Eucharystia sprawowana pod przewodnictwem biskupa Waldemara Musioła w Grocie Lurdzkiej o godz. 10.00, poprzedzona modlitewnym przygotowaniem o godz. 9.45. O godz. 12.00 rozpocznie się czas wspólnych gier i zabaw, a o godz. 14.15 zaplanowano wizytę w Bazylice na tzw. audiencji u św. Anny.
  • W lipcu i sierpniu Msze święte niedzielne sprawowane będą (w sobotę) o godz. 18:00 oraz (w niedzielę) o 8:00, 10:30 i 12:00.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą.
  • W minionym tygodniu do wieczności z naszej parafii odszedł śp. Jan Okon, lat 89. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…