Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - XI Niedziela Zwykła (18.06.2023)

 • Bóg zapłać za wszelką życzliwość, ofiarność i prace wykonane na rzecz parafii.
 • Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafialne, a po Mszach przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny. Za tydzień kolekta na potrzeby gospodarcze. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
 • W wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
 • We wtorek na zakończenie cyklu „Sześć dni stworzenia” o godz. 19:30 w kościele adoracja Pana Jezusa.
 • W środę o godz. 19:00 w salce spotkanie biblijne, pomagające w rozumieniu Biblii i medytacji. Zainteresowanych proszę o zabranie ze sobą Pisma Świętego.
 • W czwartek na godz. 9:00 zapraszamy emerytów i rencistów na Seniorat (Msza święta w kościele, a po niej spotkanie przy kawie i herbacie w salce).
 • W czwartek o godz. 17:20 w kościele próba scholi dziecięco-młodzieżowej.
 • W czwartek w trakcie Mszy szkolnej o godz. 18:00 dziękować będziemy Bogu za błogosławieństwo w kończącym się roku szkolnym i formacyjnym. Przed ołtarzem przed Mszą stać będzie skrzynka, do której wrzucać będzie można karteczki z konkretnymi podziękowaniami wobec Boga.
 • W piątek przypada Dzień Ojca. W trakcie Mszy o godz. 18:00 modlić się będziemy za wszystkich żyjących i zmarłych ojców. Na koniec indywidualne błogosławieństwo dla obecnych ojców.
 • Biskup opolski Andrzej Czaja zaprasza do udziału w Pielgrzymce Mężczyzn i Młodzieńców na Górę Świętej Anny, która odbędzie się w dniach 24-25 czerwca br. Obchody rozpoczną się w sobotę Mszą św. o godz. 18.00; po niej o 20.30 nabożeństwo do św. Anny w bazylice. W niedzielę o godz. 10.00 nowy biskup gliwicki Sławomir Oder będzie przewodniczył uroczystej Mszy św. z udziałem naszych biskupów i neoprezbiterów, która zakończy się aktem zawierzenia Matce Bożej.
 • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym.
 • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą (z wyjątkiem niedzielnego popołudnia).