Zakopane 2022

Rodzinny wyjazd w góry

Zapraszam na wspólny wyjazd wakacyjny do domu Sióstr od Aniołów w Zakopanem.
Do wyboru mamy dwa terminy:
6-13 lipca
2-9 sierpnia

Dom Sióstr od Aniołów znajduje się w przepięknej lokalizacji na Drodze do Daniela w bezpośrednim sąsiedztwie łąki, na której wypasane są owieczki oraz bacówki ze świeżymi oscypkami. W ciągu kilku-, kilkunastu minut można znaleźć się w Dolinie Strążyskiej lub w innych małych sąsiadujących z nią tatrzańskich dolinkach. Do Krupówek spacerem można dojść w ciągu 30 minut.

Dokładna lokalizacja:

https://goo.gl/maps/5NdD8EesmnrPyV9F8

Jeśli chodzi o naszą bazę to jest to przytulny dom gości mogący pomieścić do 49 osób. Do dyspozycji mamy pokoje 2-6 osobowe. Niewątpliwie siostry "wygrywają" bardzo smacznymi i obfitymi posiłkami. Planujemy śniadania i obiadokolacje, tak aby w ciągu dnia mieć "trochę" czasu na poszwędanie się - w końcu to wakacje! Wstępnie rano przed śniadaniem planujemy adorację Pana Jezusa w ciszy jako przestrzeń na modlitwę osobistą. Po obiadokolacji Eucharystia, czas na położenie dzieci i potem przestrzeń na spotkania, rozmowy i modlitwę dorosłych.

Ile to kosztuje?
95 zł za osobę dorosłą za dobę (z wyżywieniem) - czyli 665 zł za całość
73 zł za dzieci w wieku 3-12 lat za dobę
dobrowolna ofiara za dzieci 0-3 lat

Dojazd na miejsce we własnym zakresie. Oczywiście można dogadywać się z innymi uczestnikami turnusu. Rozpoczynamy obiadokolacją w dniu przyjazdu.

Zapisy i szczegółowe informacje:
pocztą elektroniczną: parafiaslawice@gmail.com,
telefonicznie 77 474 50 51
lub osobiście u ks. Mateusza.