Ogłoszenia

Ogłoszenia 22.09.2019

  • W niedzielę 22.09. kolekta na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych, a 29.09. na programy realizowane przez PRD.
  • Słowa serdecznego podziękowania za przeżycie Dożynek i Jubileuszu naszych Sióstr Kamilianek. Dziękuję za wykonanie pięknej korony żniwnej, za duży wkład pracy. ?Bóg zapłać? za wszystkie dary dożynkowe w imieniu swoim i Sióstr.
  • W miniony wtorek odbyło się spotkanie PRD, ustalenia podajemy na 4 str. gazetki.
  • Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę 28.09. o godz. 14.30.
  • Na Górze św. Anny: od piątku do niedzieli 27- 29.09. pielgrzymka Dzieci Maryi rejonu Opola i Kluczborka.
  • Nabożeństwa różańcowe od 1.10. przed Mszą św. o godz. 17.30, w środy o 7.30. w niedziele o 14.00. Serdecznie zapraszam dorosłych, młodzież i dzieci. Dzieci zachęcam do zbierania obrazków pt.: ?Św. Jan Paweł II misjonarzem Maryi?. Książeczka pod tym tytułem, z wklejonymi obrazkami, będzie piękną pamiątką nabożeństw różańcowych. (Wydawnictwo Rafael). W sobotę i niedzielę o prowadzenie proszę przedstawicieli Róż Różańcowych.
  • Strzał w dziesiątkę - katechezy dla dorosłych o dekalogu, będziemy kontynuować, po wakacyjnej przerwie, we wtorkowe wieczory ? od 1.10.2019. Prowadzi ten cykl katechez Siostra Edyta Kozik, kamilianka.