Ogłoszenia

Ogłoszenia 8.09.2019

  • W niedzielę 8.09. kolekta na potrzeby naszej parafii, po Mszach św. zbiórka do puszek na Wyd. Teologiczny w Opolu. W niedzielę 15.09, kolekta na potrzeby parafii.
  • W niedziele 8.09. przypada kiermasz, 88 r. poświęcenia kościoła ? suma w int. Parafian, budowniczych kościoła i dobrodziejów.
  • W niedzielę 8.09. dożynki wojewódzkie w Lewinie Brzeskim. Delegacja ze Sławic będzie reprezentować miasto, zapraszam do udziału. Z tej okazji nie będzie nieszporów kiermaszowych.
  • Zbiórka ministrantów w poniedziałek 9.09. o godz. 18.00. Ustalanie służby.
  • Sprzątanie placu kościelnego w środę 11.09. o godz. 18.00. Zapraszam do pomocy!
  • W piątek 13.08. Dzień Fatimski. Zapraszam do wspólnej modlitwy. Różaniec popołudniowy został przesunięty na godzinę Miłosierdzia - 15.00. Słowo Boże wygłosi i wieczorne modlitwy poprowadzi ks. Jerzy Chybicki z Opola. Do przyozdobienia i niesienia figury MB Fatimskiej zapraszam ? Różę p. Doroty Kalla.
  • W sobotę 14.09. w godz. 8.00 ? 10.00 można przynieść płody rolne na dożynkowy wystrój kościoła. Z góry serdeczne podziękowania - ?Bóg zapłać?.
  • Zjazd Misyjny Dzieci odbędzie się pod patronatem Biskupa Opolskiego w sobotę 14 września w godz. od 9.00-15.00 u OO. Werbistów w Nysie przy ul. Rodziewiczówny 3. Zapraszam dzieci z rodzicami i katechetów.
  • Na Górze św. Anny: od czwartku do niedzieli 12- 15.09. uroczystość odpustowa ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego z obchodami kalwaryjskimi.
  • Wielka uroczystość Sióstr Kamilianek ? 50 lecie przybycia zgromadzenia do Polski. Msza św. dziękczynna w niedziele 15.09. o godz. 10.00., z Ks. Biskupem. Druga int. tej Mszy św. to dziękczynienie za plony tego roku ? dożynki parafialne i dzielnicowe. Bardzo proszę o jubileuszowy i dożynkowy wystrój kościoła; dożynkowe akcenty przy naszych posesjach. Korowód wyruszy spod budynku OSP o godz. 15.00. Po korowodzie Rada Dzielnicy zaprasza na poczęstunek.