Ogłoszenia

Ogłoszenia 18.08.2019

  • W niedzielę 18.08. na potrzeby naszej parafii, po Mszach św. zbiórka do puszek na Wyd. Teolog. w Opolu. W niedzielę 25.08 kolekta na projekty realizowane przez PRD.
  • Słowa serdecznego podziękowania dla uczestników 43 Pieszej Pielgrzymki Opolskiej na Jasną Górę!
  • W poniedziałek 26.08. uroczystość NMP Częstochowskiej, Msze św. o godz. 8.00 i 18.00.
  • W poniedziałek 26.08.2019 r. będzie przeprowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zużyty sprzęt można zostawiać przy plebani w godz. 10.00 ? 11.00. (ciężkie rzeczy mogą być odebrane z domu ? adres można podać w zakrystii). Celem zbiórki jest zakup inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej i zakup wyprawek dla dzieci w Kamerunie. Plakat i ulotki ? w przedsionku kościoła.
  • Na Górze św. Anny: we wtorek i środę 27-28.08. pielgrzymka ministrantów.
  • W ?Gościu Niedzielnym? jest m.in.: # dodatek historyczny poświęcony pierwszemu powstaniu śląskiemu w związku z 100 rocznicą wybuchu. Ponadto w ?Gościu?: # w związku z uroczystością Wniebowzięcia NMP refleksja o ostatecznym celu naszej ziemskiej wędrówki, czyli o niebie. (s. 16-19) ; # wspomnienie o niedawno zmarłym księdzu aktorze Kazimierzu Orzechowskim. (s. 26-27)