Ogłoszenia duszpasterskie - IV Niedziela Wielkiego Postu (10.03.2024)

• Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafialne. Za tydzień kolekta na potrzeby parafialne, a przed kościołem zbiórka do puszek na misje ad gentes. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • Zapraszam do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Gorzkie Źale w niedziele o 15:00, droga krzyżowa dla dzieci w czwartki po Mszy szkolnej i droga krzyżowa dla dorosłych i młodzieży w piątki o 17:15.
  • W poniedziałek o godz. 19:30 odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  • W wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
  • We wtorek o godz. 19:15 spotkanie w ramach Kursu Alpha.
  • W środę o godz. 19:00 w salce spotkanie biblijne, pomagające w rozumieniu Biblii i medytacji. Zainteresowanych proszę o zabranie ze sobą Pisma Świętego.
  • W czwartek na godz. 9:00 zapraszamy emerytów i rencistów na Seniorat (Msza święta w kościele, a po niej spotkanie przy kawie i herbacie w salce).
  • W czwartek uczniów szkół podstawowych i chętnych przedszkolaków zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 18:00.
  • W czwartek rozśpiewane dzieci zapraszamy na próbę scholi w salce o godz. 19:00.
  • W czwartek o godz. 19:00 w górnej salce spotkanie młodzieży klas ósmych w ramach przygotowania do bierzmowania.
  • W sobotę od godz. 17:15 do 17:55 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą (z wyjątkiem niedzielnego popołudnia).
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.