Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - XXII Niedziela Zwykła (03.09.2023)

 • Bóg zapłać za wszelką życzliwość, ofiarność i prace wykonane na rzecz parafii.
 • Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na utrzymanie seminarium i instytucji diecezjalnych. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby parafialne, a po Mszach zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
 • We wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych. Można zabrać ze sobą dziecko.
 • W środę Mszę świętą celebrować będziemy z formularza ku czci św. Józefa, a przed błogosławieństwem końcowym odmówimy litanię ku czci św. Józefa.
 • W środę o godz. 19:00 w salce spotkanie biblijne, pomagające w rozumieniu Biblii i medytacji. Zainteresowanych proszę o zabranie ze sobą Pisma Świętego.
 • W czwartek przeżywać będziemy I czwartek miesiąca. O godz. 8:30 odprawione będzie nabożeństwo Godziny Świętej, a na godz. 9:00 zapraszamy emerytów i rencistów na Seniorat (Msza święta w kościele, a po niej spotkanie przy kawie i herbacie w salce).
 • W czwartek wszystkich uczniów, nauczycieli i wychowawców zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 18:00, w czasie której będziemy prosić o dobre przeżycie roku szkolnego 2023/2024. Na koniec Mszy odbędzie się błogosławieństwo przyborów szkolnych i oraz indywidualne błogosławieństwo dla dzieci, młodzieży oraz nauczycieli.
 • W sobotę od godz. 17:15 do 17:55 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
 • Rada Dzielnicy w kontekście przygotowań do tegorocznego festynu dożynkowego zaprasza wszystkich utalentowanych seniorów, dorosłych, młodzież i dzieci do udziału w „talent show”. Zgłoszenia przyjmują przedstawiciele rady.
 • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą (oprócz niedzielnego popołudnia).
 • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
 • Rodziców dzieci, które chciałyby w maju 2024 roku przystąpić do I Komunii świętej zapraszam na spotkanie we wtorek 19 września o godz. 19:30 w salce.