Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - XX Niedziela Zwykła (20.08.2023)

  • Bóg zapłać za wszelką życzliwość, ofiarność i prace wykonane na rzecz parafii.
  • Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafialne. Za tydzień kolekta na potrzeby gospodarcze. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • W tym tygodniu wspominać będziemy: w poniedziałek św. Piusa X, we wtorek Najświętszą Maryję Pannę, Królową, w czwartek święto św. Bartłomieja, a w sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  • W sobotę od godz. 17:15 do 17:55 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  • Rada Dzielnicy w kontekście przygotowań do tegorocznego festynu dożynkowego (który odbędzie się 17 września) zaprasza wszystkich utalentowanych seniorów, dorosłych, młodzież i dzieci do udziału w „talent show”. Zgłoszenia przyjmują przedstawiciele rady.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą.