Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - XIX Niedziela Zwykła (13.08.2023)

  • Bóg zapłać za wszelką życzliwość, ofiarność i prace wykonane na rzecz parafii.
  • Dzisiejsza, wtorkowa i niedzielna kolekta przeznaczone są na potrzeby parafialne. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • Od poniedziałku do soboty trwać będzie Opolska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pamiętajmy o pielgrzymach w naszych modlitwach.
  • W poniedziałek przeżywać będziemy Dzień Fatimski. O przystrojenie figury i zorganizowanie ekipy do niesienia w trakcie procesji prosimy Różę p. Antoniego Lysy. Poszczególne części różańca odmawiać będziemy o godz. 7:30, 15:00, 17:30 i po Eucharystii wieczornej. Posługiwać się będziemy śpiewnikiem Fatimskiej Pani.
  • We wtorek obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze w tym dniu celebrowane będą o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. Pod koniec każdej Mszy błogosławieństwo ziół i kwiatów, a po Mszach przed kościołem zbiórka do puszek dla ofiar powodzi w Słowenii.
  • W sobotę od godz. 17:15 do 17:55 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  • Rada Dzielnicy w kontekście przygotowań do tegorocznego festynu dożynkowego zaprasza wszystkich utalentowanych seniorów, dorosłych, młodzież i dzieci do udziału w „talent show”. Zgłoszenia przyjmują przedstawiciele rady.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą.