Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - XIV Niedziela Zwykła (09.07.2023)

  • Bóg zapłać za wszelką życzliwość, ofiarność i prace wykonane na rzecz parafii.
  • Dzisiejsza i przyszłotygodniowa kolekta przeznaczona jest na potrzeby na parafialne. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • W czwartek przeżywać będziemy Dzień Fatimski. O przystrojenie figury i zorganizowanie ekipy do niesienia w trakcie procesji prosimy Różę p. Gerarda Wieczorek. Poszczególne części różańca odmawiać będziemy o godz. 7:30, 15:00, 17:30 i po Eucharystii wieczornej. Posługiwać się będziemy śpiewnikiem Fatimskiej Pani.
  • W sobotę odbędą się wakacyjne odwiedziny chorych i seniorów. Osoby, które ze względu na wiek albo stan zdrowia nie są w stanie regularnie uczestniczyć w Mszach niedzielnych można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  • W sobotę od godz. 17:15 do 17:55 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą.