Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - Zesłanie Ducha Świętego (28.05.2023)

 • Bóg zapłać za wszelką życzliwość, ofiarność i prace wykonane na rzecz parafii, a szczególnie za prace związane z porządkowaniem placu kościelnego.
 • Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby gospodarcze. Za tydzień kolekta na utrzymanie seminarium i instytucji diecezjalnych. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
 • W poniedziałek przeżywać będziemy Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła, które jest diecezjalnym dniem modlitw rolników. Msza święta w int. rolników dla rejonu opolskiego sprawowana będzie w Kamieniu Śląskim o godz. 10:00.
 • We wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
 • We wtorek o godz. 19:30 w salce spotkanie formacyjne w ramach cyklu „Sześć dni stworzenia”, poświęconego Księdze Rodzaju.
 • W środę o godz. 19:00 w salce spotkanie biblijne, pomagające w rozumieniu Biblii i medytacji. Zainteresowanych proszę o zabranie ze sobą Pisma Świętego.
 • W czwartek w kalendarzu liturgicznym wypada Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana. Jest to zarazem I czwartek miesiąca oraz Dzień Dziecka. O godz. 8:30 odprawimy nabożeństwo Godziny Świętej. Msza o godz. 9:00 sprawowana będzie w intencji ks. Michała oraz księży, którzy posługiwali w naszej parafii, a o 18:00 na Mszy szkolnej modlić się będziemy w intencji wszystkich dzieci. Na koniec Mszy otrzymają one indywidualne błogosławieństwo.
 • W czwartek nie będzie próby scholi dziecięco-młodzieżowej.
 • W piątek przeżywać będziemy I piątek miesiąca. Czcicieli Serca Pana Jezusa zapraszam na Mszę o godz. 18:00. Po niej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i adoracja w ciszy do godz. 19:25. O godz. 19:30 Msza święta przygotowana i animowana przez wspólnotę Dawid.
 • W sobotę przeżywać będziemy I sobotę miesiąca. Czcicieli Niepokalanego Serca Maryi zapraszam na Mszę o godz. 8:00.
 • W sobotę odbędą się odwiedziny chorych i seniorów. Osoby, które ze względu na wiek albo stan zdrowia nie są w stanie regularnie uczestniczyć w Mszach niedzielnych można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
 • W sobotę spotkanie kandydatów, ministrantów i lektorów o godz. 12:15 w kościele.
 • W sobotę nie będzie popołudniowej adoracji w ciszy.
 • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym.
 • Okazja do spowiedzi od poniedziałku do środy od godz. 17:10, w czwartek i piątek od godz. 17:30, a w sobotę i niedzielę przed każdą Mszą świętą (z wyjątkiem niedzielnego popołudnia).