Ogłoszenia duszpasterskie - Wniebowstąpienie Pańskie (21.05.2023)

• Dziękujemy ks. Łukaszowi za wygłoszone kazania odpustowe i przewodniczenie sumie.
  • Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafialne. Za tydzień kolekta na potrzeby gospodarcze. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • Biskup Opolski skierował do nas odezwę w związku z tegorocznymi święceniami kapłańskimi. Z racji na nasz parafialny odpust nie była czytana w trakcie liturgii, ale umieszczona została na stronie internetowej naszej parafii.
  • Trwamy w nowennie przed Zesłaniem Ducha Świętego. Zapraszam na nabożeństwa majowe połączone z modlitwą do Ducha Świętego od poniedziałku do piątku o godz. 17:30, a w sobotę po Mszy porannej.
  • W poniedziałek Msza wieczorna sprawowana będzie w intencji członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej oraz ich rodzin. Po Mszy spotkanie rady w salce.
  • W wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
  • We wtorek o godz. 19:30 w salce spotkanie formacyjne w ramach cyklu „Sześć dni stworzenia”, poświęconego Księdze Rodzaju.
  • W czwartek na godz. 9:00 zapraszamy emerytów i rencistów na Seniorat (Msza święta w kościele, a po niej spotkanie przy kawie i herbacie w salce).
  • W czwartek uczniów szkół podstawowych oraz chętnych przedszkolaków zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 18:00.
  • W czwartek o godz. 19:00 zapraszamy rozśpiewane dzieci i młodzież na próbę scholi w salce.
  • W czwartek o godz. 19:00 w salce spotkanie dla dzieci klas szóstych w ramach przygotowania do bierzmowania.
  • W piątek przeżywać będziemy Dzień Matki. Na Mszy o godz. 18:00 modlić się będziemy w intencji wszystkich mam.
  • W piątek o godz. 19:30 adoracja Pana Jezusa prowadzona przez wspólnotę Dawid.
  • W sobotę od godz. 17:15 do 17:55 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  • W niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na Mszy o godz. 10:30 modlić się będziemy szczególnie za dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do I Komunii św.
  • W niedzielę o godz. 16:00 na placu Jana Pawła II w Opolu (przed teatrem) odbędzie się Dziecięcy Koncert Uwielbienia. Na scenie śpiewać będą także dzieci z naszej parafii. Zapraszamy do udziału całe rodziny. Koncert połączony będzie z piknikiem, z którego dochód wesprze leczenie Adama Bieleckiego.
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym.
  • Okazja do spowiedzi od poniedziałku do piątku od godz. 17:10, a w sobotę i niedzielę przed każdą Mszą świętą (z wyjątkiem niedzielnego popołudnia).