Ogłoszenia duszpasterskie - Poniedziałek Wielkanocny (10.04.2023)

• Bóg zapłać za wszelką życzliwość, ofiarność i prace wykonane na rzecz parafii. Szczególnie dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie świąt paschalnych.
  • W niedzielę kolekta przeznaczona na Caritas Diecezji Opolskiej.
  • Oktawa Wielkanocy to jedna wielka uroczystość, dlatego w piątek nie ma wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  • W czwartek uczniów szkół podstawowych oraz chętnych przedszkolaków zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 18:00.
  • W czwartek o godz. 19:00 zapraszamy rozśpiewane dzieci i młodzież na próbę scholi w salce.
  • W czwartek o godz. 19:00 w kościele spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii.
  • W sobotę dzieci przygotowujące się do I Komunii odbędą I spowiedź.
  • W sobotę o godz. 11:00 w kościele św. Michała na Półwsi młodzież klas ósmych przyjmie sakrament bierzmowania z rąk biskupa Rudolfa Pierskały. Próby dla młodzieży w kościele św. Michała w czwartek i piątek o godz. 19:00.
  • Trwają zapisy na jednodniową pielgrzymkę do Krakowa, która odbędzie się 29 kwietnia. Szczegóły w przedsionku kościoła.
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym.