Ogłoszenia duszpasterskie - IV Niedziela Wielkiego Postu (19.03.2023)

• Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafialne. Za tydzień kolekta na potrzeby gospodarcze. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • Trwa okres Wielkiego Postu. Zapraszam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W czwartki po Mszy szkolnej Droga Krzyżowa dla dzieci, w piątki o godz. 17:15 Droga Krzyżowa z wypominkami za zmarłych. W niedziele o godz. 15:00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym ks. Łukasza Waligóry.
  • W wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
  • W środę o godz. 19:00 w salce spotkanie biblijne, pomagające w rozumieniu Biblii i medytacji. Zainteresowanych proszę o zabranie ze sobą Pisma Świętego.
  • W czwartek na godz. 9:00 zapraszamy emerytów i rencistów na Seniorat (Msza święta w kościele, a po niej spotkanie przy kawie i herbacie w salce).
  • W czwartek o godz. 17:20 zapraszamy rozśpiewane dzieci i młodzież na próbę scholi w kościele.
  • W czwartek wszystkich uczniów szkół podstawowych oraz chętnych przedszkolaków zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 18:00.
  • W czwartek o godz. 19:00 w kościele spotkanie dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i I Komunii św.
  • W piątek o godz. 19:30 adoracja Pana Jezusa prowadzona przez wspólnotę Dawid.
  • W sobotę przeżywać będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która jest jednocześnie Dniem Świętości Życia. W trakcie Mszy o godz. 8:00 będzie można przystąpić do dzieła duchowej adopcji dziecka poczętego.
  • W sobotę o godz. 11:00 spotkanie kandydatów i ministrantów, a o godz. 12:00 spotkanie lektorów. Dziewczynki w tym dniu zapraszamy na spotkanie formacyjne Dzieci Maryi w domu sióstr o 11:00.
  • W sobotę od godz. 17:15 do 17:55 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą (z wyjątkiem niedzielnego popołudnia).
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym.
  • Rozśpiewane dzieci od 6 roku życia zapraszamy do udziału w warsztatach przed Dziecięcym Koncertem Uwielbienia, które odbędą się 22 kwietnia, 13 maja i 27 maja. Szczegóły i link do formularza zapisowego na stronie internetowej parafii.
  • Trwają zapisy na parafialny wyjazd wakacyjny do Zakopanego, który planujemy od 3 do 9 sierpnia. Szczegóły w gazetce.
  • Ogłoszenie społeczne: Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 62 w Opolu informuje, że od 20 marca bieżącego roku rozpoczyna się rekrutacja dzieci na nowy rok szkolny 2023/24. Więcej informacji na stronie internetowej przedszkola oraz na tablicach ogłoszeń w dzielnicy Sławice.