Ogłoszenia duszpasterskie - III Niedziela Adwentu (11.12.2022)

• Bóg zapłać za wszelką życzliwość, ofiarność i prace wykonane na rzecz parafii, szczególnie za zaangażowanie sprzątanie placu kościelnego z liści.
  • Dzisiejsza i przyszłotygodniowa kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafialne. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • Trwa piękny okres Adwentu. Zapraszam do udziału w roratach od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, a dorosłych w soboty o godz. 7:30.
  • W wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
  • We wtorek o godz. 19:15 na plebanii spotkanie nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej.
  • W środę o godz. 19:15 w salce spotkanie biblijne, pomagające w rozumieniu Biblii i medytacji. Zainteresowanych prosimy o zabranie ze sobą Pisma Świętego.
  • W czwartek na godz. 9:00 zapraszamy emerytów i rencistów na Seniorat (Msza święta w kościele, a po niej spotkanie przy kawie i herbacie w salce).
  • W czwartek o godz. 17:20 w kościele próba scholii dziecięco-młodzieżowej.
  • W czwartek o godz. 19:15 w salce spotkanie młodzieży klas ósmych przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  • W piątek po Roratach w kościele spotkanie kandydatów, ministrantów i lektorów.
  • W sobotę odbędą się przedświąteczne odwiedziny chorych. Proszę o zgłaszanie osób, które ze względu na wiek lub stan zdrowia nie są w stanie regularnie uczestniczyć we Mszach świętych.
  • W sobotę od godz. 17:15 adoracja Pana Jezusa w ciszy i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojedniania.
  • W przyszłą niedzielę wspólnota Dawid zaprasza na Wieczór Uwielbienia w kościele św. Antoniego w Luboszycach o godz. 18:00.
  • W zakrystii można zaopatrywać się w świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas oraz opłatki na stół wigilijny.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą (z wyjątkiem niedzielnego popołudnia).