Ogłoszenia duszpasterskie - I Niedziela Adwentu (27.11.2022)

• Dzisiejsza kolekta gospodarcza przeznaczona jest na ogrzewanie salek i plebanii. Za tydzień kolekta na utrzymanie seminarium i instytucji diecezjalnych, a przed kościołem zbiórka do puszek na Kościoły wschodnie. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • Rozpoczynamy piękny czas adwentu. Zapraszam do udziału w roratach: dla (małych i dużych) dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, a w soboty o godz. 7:30 dla dorosłych.
  • W poniedziałek o godz. 19:30 w salce spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  • We wtorek nie będzie Matecznika.
  • W środę o godz. 19:15 w salce spotkanie biblijne, pomagające w rozumieniu Biblii i medytacji. Zainteresowanych proszę o zabranie ze sobą Pisma Świętego.
  • W czwartek na godz. 9:00 zapraszamy emerytów i rencistów na Seniorat (Msza święta w kościele, a po niej spotkanie przy kawie i herbacie w salce). Z racji I czwartku miesiąca o godz. 8:30 odprawimy nabożeństwo Godziny Świętej.
  • W czwartek o godz. 19:15 w kościele spotkanie dzieci klas szóstych i siódmych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  • W piątek przypada I piątek miesiąca. Z racji na roraty, czcicieli Serca Pana Jezusa proszę o prywatne odmówienie litanii. Po rozdaniu obrazków roratnich rozpocznie się adoracja Pana Jezusa w ciszy do godz. 19:25, a o 19:30 Msza święta przygotowana i animowana przez wspólnotę Dawid.
  • W zakrystii można zaopatrzyć się w opłatek na stół wigilijny i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  • W sobotę i w niedzielę nie będzie popołudniowej adoracji w ciszy.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą (z wyjątkiem niedzielnego popołudnia).