Ogłoszenia duszpasterskie - XXVIII Niedziela Zwykła (09.10.2022)

• Dzisiejsza i przyszłotygodniowa kolekta na potrzeby parafialne, Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • Trwa miesiąc październik. Zapraszam do udziału nabożeństwach różańcowych od poniedziałku do piątku o godz. 17:30, w soboty o 7:30 i w niedziele o 15:30.
  • W wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
  • W czwartek na godz. 9:00 zapraszamy emerytów i rencistów na Seniorat (Msza święta w kościele, a po niej spotkanie przy kawie i herbacie w salce).
  • W czwartek przeżywać będziemy ostatni w tym roku Dzień Fatimski. Poszczególne części różańca odmawiać będziemy o godz. 8:30, 15:00, 17:30 i po Eucharystii wieczornej, przed procesją. Posługiwać się będziemy śpiewnikami Fatimskiej Pani. O przystrojenie figury i niesienie jej w czasie procesji prosimy Różę p. Antoniego Lysy.
  • W piątek o godz. 19:30 zapraszam młodzież na spotkanie w górnej salce.
  • W sobotę odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca na Górę Św. Anny. Rozpoczęcie o godz. 10.00.
  • W sobotę zapraszamy dziewczynki na spotkanie formacyjne Dzieci Maryi w domu sióstr koło kościoła o godz. 11:00.
  • W sobotę od godz. 17:15 do 17:55 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  • W niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość św. Jadwigi, głównej patronki Śląska.
  • W niedzielę wspólnota Dawid zaprasza do kościoła św. Józefa Robotnika w Opolu-Wrzoskach na Wieczór Uwielbienia. Rozpoczęcie o godz. 18:00.
  • Okazja do spowiedzi w październiku w dni powszednie od godz. 17:00, w sobotę po południu i w niedziele przed Mszami przedpołudniowymi.
  • Można już zamawiać Msze święte na rok 2023. W pierwszej kolejności zapraszam osoby, które obchodzić będą jubileusze małżeństwa i okrągłą rocznicę urodzin.
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.