Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - XXI Niedziela Zwykła (21.08.2022)

  • Bóg zapłać za wszelką życzliwość, ofiarność i prace wykonane na rzecz parafii.
  • Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafialne. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby gospodarcze. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • W poniedziałek nasz parafianin – ks. Michał Sośnik rozpoczyna posługę wikarego w Parafii Bożego Ciała w Oleśnie. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  • W piątek przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  • Od piątku do niedzieli na Górze św. Anny odbywać się będą uroczystości odpustowe ku czci Aniołów Stróżów. W piątek Msza na rozpoczęcie odpustu o godz. 18:00, w sobotę o godz. 13:00 rozpoczęcie dróżek w kościele św. Krzyża, a w niedzielę rozpoczęcie dróżek o 8:00 w Porębie, zaś o 10:00 suma odpustowa w grocie.
  • Diecezjalne Radio Doxa zaprasza na projekcję znakomicie przyjętego przez krytyków filmu „Fatima” z roku 2021 w reżyserii Marco Pontecorvo, która obędzie się przy kościele w Opolu-Winowie w sobotę o godz. 20:45. Wstęp na projekcję jest bezpłatny.
  • Za tydzień przypada ostatnia niedziela wakacyjna z trzecią Mszą o godz. 12:00. Za dwa tygodnie wracamy do normalnego porządku niedzielnego z nieszporami o godz. 15:30 i Mszą popołudniową o godz. 16:00.
  • Rodziców myślących już nad tygodniowym planem zajęć dzieci w czasie zbliżającego się nowego roku szkolnego proszę o uwzględnienie Mszy świętej szkolnej, która odbywać się będzie w czwartki o godz. 18:00.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą.
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.