Ogłoszenia duszpasterskie - XX Niedziela Zwykła (14.08.2022)

• Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafialne. W poniedziałek kolekta na utrzymanie Wydziału Teologicznego UO, a w przyszłą niedzielę na potrzeby parafialne. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • W poniedziałek przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu Msze o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. Na koniec każdej Mszy błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  • W poniedziałek rozpoczyna się Opolska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Eucharystia na zakończenie pielgrzymki celebrowana będzie w sobotę o godz. 10:00 na Jasnej Górze. Uczestniczyć w niej mogą wszyscy chętni. Warto duchowo łączyć się z pielgrzymami. Codzienne relacje i transmisje w diecezjalnym Radiu Doxa.
  • W środę przypada Uroczystość św. Jacka, głównego patrona naszej kościelnej metropolii górnośląskiej.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą.
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.