Ogłoszenia duszpasterskie - XVII Niedziela Zwykła (24.07.2022)

• Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafialne. Za tydzień kolekta na potrzeby gospodarcze. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • We wtorek przeżywać będziemy Uroczystość św. Anny, głównej patronki Diecezji Opolskiej.
  • W sobotę wakacyjne odwiedziny chorych i seniorów.
  • W przyszłą niedzielę po Mszach świętych odbędzie się błogosławieństwo samochodów z racji przypadającego pod koniec lipca wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. W związku z tym będzie można złożyć ofiarę na zakup pojazdów dla misjonarzy.
  • W piątek 5 sierpnia Rada Dzielnicy zaprasza do parku przy ul. Opolskiej na „Operetkę na wynos”. Rozpoczęcie o godz. 19:00. Na scenie plenerowej zaprezentują się artyści związani z Operetką Wrocławską.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą.
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.