Ogłoszenia duszpasterskie - XIV Niedziela Zwykła (03.07.2022)

• Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na utrzymanie seminarium i instytucji diecezjalnych, a za tydzień kolekta na potrzeby parafialne. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • W środę przeżywamy I środę miesiąca, a więc na koniec Mszy modlić się będziemy Litanią do św. Józefa.
  • W czwartek przeżywać będziemy I czwartek miesiąca. Po Mszy wieczornej zapraszam na nabożeństwo Godziny Świętej.
  • W lipcu i sierpniu w niedziele Msze święte sprawowane są o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. Nie ma popołudniowego nabożeństwa i Mszy o 16:00.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą.
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.