Ogłoszenia duszpasterskie - VI Niedziela Wielkanocna (22.05.2022)

• Dzisiejsza kolekta na potrzeby parafialne, za tydzień kolekta na potrzeby gospodarcze. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • Od poniedziałku do środy przeżywać będziemy Dni Krzyżowe. Po Mszach świętych nabożeństwo z procesją o urodzaje.
  • W poniedziałek o godz. 19:30 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  • We wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla młodych mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
  • W środę na godz. 19:30 zapraszam do salki na spotkanie biblijne, pomagające w rozumieniu Biblii i medytacji. Zainteresowanych proszę o zabranie ze sobą Pisma Świętego.
  • W czwartek zapraszam emerytów na godz. 9:00 na Seniorat (Eucharystia, a po niej spotkanie przy kawie i herbacie w salce). wszystkie dzieci zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 18:00.
  • W piątek rozpoczynamy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego, która w tym roku będzie dla nas szczególnym czasem duchowego przygotowania do święceń prezbiteratu diakona Michała Sośnika.
  • W piątek o godz. 19:30 zapraszamy na Eucharystię przygotowaną przez wspólnotę Dawid.
  • W sobotę o godz. 11:00 w kościele spotkanie lektorów, ministrantów i kandydatów, a w domu sióstr spotkanie dla dziewczyn w ramach formacji Dzieci Maryi.
  • Dzieci, które w maju 2021 roku po raz pierwszy przystąpiły do Komunii świętej zapraszam wraz z rodzicami na Mszę rocznicową w niedzielę o godz. 10:30.
  • Okazja do spowiedzi w poniedziałek, wtorek i środę od godz. 17:30. W czwartek, piątek i sobotę od godz. 17:00. W niedzielę przed Mszami przedpołudniowymi.
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  • Rada Dzielnicy organizuje zbiórkę darów na rzecz poszkodowanych przez działania wojenne w Ukrainie. Dary przynosić można do budynku OSP przy ul. Strażackiej we wtorek i czwartek od 17:00 do 19:00.
  • Trwają zapisy na wakacyjny wyjazd rodzin do Zakopanego (turnus I: 6-13 lipca; turnus II: 2-9 sierpnia). Szczegóły na stronie internetowej: www.parafiaslawice.pl/zakopane