Ogłoszenia duszpasterskie - Poniedziałek Wielkanocny (18.04.2022)

• Kolekta dzisiejsza w II dzień świąt na Katolicki Uniwersytet Lubelski, a w niedzielę na Caritas Diecezji Opolskiej. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • Oktawa Wielkanocy to jedna wielka uroczystość, dlatego w piątek nie ma wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  • Młodzież klas ósmych i pierwszych ponadpodstawowych przyjmie sakrament bierzmowania z rąk biskupa Pawła Stobrawy w sobotę o godz. 14:00 w kościele św. Michała w Opolu-Półwsi. Próby dla młodzieży w kościele św. Michała w czwartek i piątek o godz. 18:30
  • W niedzielę w kościele św. Michała w Opolu-Półwsi o godz. 19:00 Wieczór Uwielbienia prowadzony przez wspólnotę Dawid.
  • Trwają zapisy na wakacyjny wyjazd rodzin do Zakopanego (turnus I: 6-13 lipca; turnus II: 2-9 sierpnia). Szczegóły na stronie internetowej: www.parafiaslawice.pl/zakopane