Ogłoszenia duszpasterskie - IV Niedziela Wielkiego Postu (27.03.2022)

• Kolekta dzisiejsza przeznaczona na potrzeby gospodarcze. Za tydzień kolekta na utrzymanie seminarium i instytucji diecezjalnych. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • W poniedziałek o godz. 19:30 w salce spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  • We wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla młodych mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych, a o godz. 19:30 w kościele Strzał w dziesiątkę – spotkanie formacyjne prowadzone przez s. Edytę.
  • We wtorek o godz. 19:30 w salce spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  • W środę o godz. 19:00 w salce spotkanie biblijne, pomagające w rozumieniu Biblii i medytacji. Zainteresowanych proszę o zabranie ze sobą Pisma Świętego.
  • W czwartek na godz. 9:00 zapraszamy wszystkich emerytów na Seniorat (Eucharystia i spotkanie przy kawie w salce), a wszystkie dzieci na Mszę św. szkolną o godz. 18:00. Po niej nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci.
  • W czwartek o godz. 19:00 w salce spotkanie dzieci z klas szóstych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  • W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca, o godz. 7:00 Msza w intencji czcicieli Serca Pana Jezusa, a po niej nabożeństwo I piątku. O godz. 17:15 Droga Krzyżowa z wypominkami za zmarłych, o 18:00 Msza wieczorna, a o 19:30 adoracja Pana Jezusa przygotowana przez wspólnotę Dawid.
  • W piątek o godz. 19:30 w salce spotkanie młodzieży klas ósmychpierwszych szkół ponadpodstawowych przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  • W sobotę przeżywać będziemy I sobotę miesiąca. Poranna Msza w intencji czcicieli Niepokalanego Serca Maryi, a po niej nabożeństwo I soboty.
  • W sobotę o godz. 10:00 w salce spotkanie grupy wsparcia dla rodziców dzieci z niepełnosprawnością.
  • W sobotę o godz. 14:00 w salce warsztaty plecenia różańców dla Ukrainy.
  • W niedziele Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 15:00.
  • Do skarbonki z napisem „kwiaty” można wrzucać ofiary przeznaczone na dekorację kościoła w Wielkim Tygodniu i kwiaty do Bożego Grobu.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą (z wyjątkiem niedzielnego i piątkowego popołudnia).
  • Rada Dzielnicy organizuje zbiórkę darów na rzecz uchodźców z Ukrainy. Dary przynosić można do budynku OSP we wtorki i czwartki od 17:00 do 19:00.
  • Trwają zapisy na wakacyjny wyjazd rodzin do Zakopanego (turnus I: 6-13 lipca; turnus II: 2-9 sierpnia). Szczegóły na stronie internetowej: www.parafiaslawice.pl/zakopane