Ogłoszenia duszpasterskie - VI Niedziela Zwykła (13.02.2022)

• Kolekta dzisiejsza i z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafialne. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • We wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla młodych mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
  • We wtorek o godz. 19:30 w kościele Strzał w dziesiątkę – spotkanie formacyjne prowadzone przez s. Edytę.
  • W czwartek na godz. 9:00 zapraszam wszystkich emerytów na Seniorat. Rozpoczynamy Eucharystią, a później spotkanie przy kawie i herbacie w salce.
  • W czwartek zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę św. szkolną o godz. 18:00, po niej w salce spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  • W sobotę o godz. 10:00 w kościele spotkanie kandydatów na ministrantów, a o godz. 11:00 spotkanie ministrantów i lektorów.
  • W niedzielę o godz. 18:00 w naszym kościele odbędzie się Wieczór Uwielbienia.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą (z wyjątkiem niedzielnego popołudnia).
  • Trwają zapisy na wakacyjny wyjazd rodzin do Zakopanego (turnus I: 6-13 lipca; turnus II: 2-9 sierpnia). Szczegóły tutaj.
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można od wtorku do piątku od godz. 17:00 lub w innym dogodnym terminie po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym.
  • Dbajmy o siebie i innych, przestrzegając w kościele obowiązujących zasad sanitarnych.
  • Zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarnymi w kościele może być zajętych 30% miejsc. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych. Proszę o zabieranie ze sobą dokumentu potwierdzającego przyjęcie szczepionki.