Ogłoszenia duszpasterskie - V Niedziela Zwykła (06.02.2022)

• Bóg zapłać za wszelką życzliwość, ofiarność i prace wykonane na rzecz parafii, szczególnie za zaangażowanie w demontaż dekoracji świątecznej oraz naprawę bocznych drzwi na chór.
  • Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na utrzymanie seminarium i instytucji diecezjalnych, a po Mszach zbiórka do puszek na zakony klauzurowe. Za tydzień kolekta na potrzeby parafialne. Siostry kamilianki dziękują za wsparcie materialne w kolekcie 2 lutego. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • W piątek przeżywać będziemy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, które jest Światowym Dniem Chorych. Z tej racji w sobotę na godz. 10:00 zapraszamy chorych na Eucharystię w ich intencji. Proszę krewnych i sąsiadów o udzielenie pomocy osobom chorym w dotarciu na tę liturgię.
  • W sobotę na terenie naszej dzielnicy odbędzie się organizowane przez Ochotniczą Straż Pożarną tradycyjne wodzenie niedźwiedzia.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą (z wyjątkiem niedzielnego popołudnia).
  • Zapraszam do śledzenia profilu parafii w mediach społecznościowych: na Instagramie, Facebooku, Twitterze i YouTube. Przypominam, że kazania niedzielne są do odsłuchania w podcaście Parafia Opole-Sławice dostępnym na wszystkich głównych platformach podcastowych.
  • Trwają zapisy na wakacyjny wyjazd rodzin do Zakopanego (turnus I: 6-13 lipca; turnus II: 2-9 sierpnia). Szczegóły na stronie internetowej: www.parafiaslawice.pl/zakopane
  • Dbajmy o siebie i innych, przestrzegając w kościele obowiązujących zasad sanitarnych.
  • Zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarnymi w kościele może być zajętych 30% miejsc. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych. Proszę o zabieranie ze sobą dokumentu potwierdzającego przyjęcie szczepionki.