Ogłoszenia duszpasterskie - III Niedziela Zwykła (23.01.2022)

• Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafialne. Za tydzień kolekta gospodarcza. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • Z racji aktualnej sytuacji epidemicznej spotkania formacyjne odbywać się będą w tym tygodniu w kościele, a we wtorek nie będzie Matecznika.
  • W poniedziałek o godz. 19:30 w kościele spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  • We wtorek o godz. 19:30 w kościele spotkanie w ramach cyklu Strzał w dziesiątkę.
  • W środę o godz. 19:00 w kościele spotkanie biblijne. Zainteresowanych proszę o zabranie Pisma Świętego.
  • W czwartek na godz. 9:00 na Eucharystię zapraszam wszystkich emerytów, a na godz. 18:00 wszystkie dzieci na Mszę szkolną. Po niej w kościele spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  • W piątek o godz. 19:30 Msza święta przygotowana przez wspólnotę Dawid. Zapraszamy szczególnie młode rodziny i młodzież.
  • W sobotę o godz. 10:00 w kościele spotkanie kandydatów na ministrantów, a o godz. 11:00 spotkanie lektorów i ministrantów.
  • Zaplanowane na dzisiaj zaprzysiężenie Parafialnej Rady Ekonomicznej zostało przełożone na termin późniejszy z powodu kwarantanny jednego z radnych.
  • Dotychczasowy kapelan sióstr – o. Leszek w sobotę zakończył swoją posługę w Sławicach i na prośbę księdza biskupa pomaga w parafii w Paczkowie.
  • Trwają zapisy na wakacyjny wyjazd rodzin do Zakopanego (turnus I: 6-13 lipca; turnus II: 2-9 sierpnia). Szczegóły na stronie internetowej: www.parafiaslawice.pl/zakopane
  • Dbajmy o siebie i innych, przestrzegając w kościele obowiązujących zasad sanitarnych.
  • Zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarnymi w kościele może być zajętych 30% miejsc. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych. Proszę o zabieranie do kościoła dokumentu potwierdzającego przyjęcie szczepionki.