Ogłoszenia duszpasterskie - II Niedziela Zwykła (16.01.2022)

• Kolekta dzisiejsza i w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby parafialne. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • W poniedziałek o godz. 19:30 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  • We wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla młodych mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
  • W środę o godz. 19:00 w salce spotkanie biblijne, pomagające w rozumieniu Biblii i medytacji. Zainteresowanych proszę o zabranie ze sobą Pisma Świętego.
  • W czwartek na godz. 9:00 zapraszamy wszystkich emerytów na Seniorat. Rozpoczynamy Eucharystią, a później (o ile pozwoli na to sytuacja epidemiczna) spotkanie przy kawie.
  • W czwartek zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę św. szkolną o godz. 18:00, a o godz. 19:00 w salce spotkanie klas szóstych przygotowujących się do bierzmowania.
  • W piątek przeżywamy Dzień Babci. Zapraszamy do modlitwy w intencji naszych babć na Eucharystii o godz. 18:00.
  • W piątek o godz. 19:00 w kościele spotkanie klas siódmych przygotowujących się do bierzmowania.
  • W sobotę przeżywać będziemy Dzień Dziadka. Zapraszamy do modlitwy w intencji dziadków na Eucharystii o godz. 8:00.
  • W niedzielę w trakcie Mszy o godz. 10:30 odbędzie się zaprzysiężenie nowej Parafialnej Rady Ekonomicznej.
  • Rozpoczynamy zapisy na wakacyjny wyjazd rodzin do Zakopanego (turnus I: 6-13 lipca; turnus II: 2-9 sierpnia). Szczegóły na stronie internetowej: www.parafiaslawice.pl/zakopane
  • Dbajmy o siebie i innych, przestrzegając w kościele obowiązujących zasad sanitarnych.
  • Zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarnymi w kościele może być zajętych 30% miejsc. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych. Proszę o posiadanie przy sobie dokumentu potwierdzającego przyjęcie szczepionki.
  • Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Mirjam Dandyk z Opola-Sławic i Matthias Pierzyna z Starych Siołkowic (zapowiedż I)