Ogłoszenia duszpasterskie - Niedziela Chrztu Pańskiego (09.01.2022)

• Kolekta dzisiejsza i z przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby parafialne. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • Bóg zapłać diakonowi Michałowi za zaangażowanie duszpasterskie w czasie ferii świątecznych. Przed nim ostatnie dni w seminarium, a od 21 stycznia rozpocznie kilkumiesięczną praktykę diakońską na parafii w Gościęcinie.
  • Do czwartku włącznie celebrowane są Msze kolędowe w intencji mieszkańców poszczególnych ulic. Zachęcam po powrocie z kościoła do wspólnej modlitwy w domu, jako dopełnienia tegorocznej kolędy. W trakcie Mszy będzie można złożyć ofiarę kolędową (koszyk jak w niedzielę).
  • We wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla młodych mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych, a o 19:30 w kościele spotkanie formacyjne „Strzał w dziesiątkę” prowadzone przez s. Edytę.
  • W czwartek na godz. 9:00 zapraszamy wszystkich emerytów na Seniorat, a na godz. 18:00 wszystkie dzieci zapraszamy na Mszę szkolną, a po niej spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  • W piątek o godz. 19:00 w kościele spotkanie młodzieży klas ósmych przygotowującej się do bierzmowania.
  • W sobotę o godz. 10:00 spotkanie kandydatów na ministrantów, a o godz. 11:00 spotkanie lektorów i ministrantów.
  • Dbajmy o siebie i innych, przestrzegając w kościele obowiązujących zasad sanitarnych.
  • Zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarnymi w kościele może być zajętych 30% miejsc. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych. Prosimy o zabieranie dokumentu potwierdzającego przyjęcie szczepionki.
  • W minionym tygodniu do wieczności odeszła śp. Barbara Kania (lat 65). Data pogrzebu zostanie ustalona w najbliższym czasie. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…