Ogłoszenia duszpasterskie - II Niedziela Adwentu (05.12.2021)

• Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na utrzymanie seminarium i instytucji diecezjalnych, po Mszach zbiórka do puszek na potrzeby Kościoła na Kolekta 8 grudnia na potrzeby wspólnoty sióstr kamilianek. Za tydzień kolekta na potrzeby parafialne. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • Trwa adwent, a więc także i szczególne Msze - Roraty. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych od poniedziałku do piątku na godz. 18:00, a w soboty na godz. 8:00.
  • We wtorek o godz. 10:00 w salce parafialnej Matecznik – spotkanie dla młodych mam przebywających z dziećmi w domu.
  • We wtorek o godz. 19:30 Strzał w dziesiątkę – spotkania dla tych, którzy pragną czegoś więcej. Prowadzi s. Edyta.
  • W środę przeżywać będziemy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Maryi. Msze święte w tym dniu o godz. 8:00 i 18:00. O 7:30 zapraszamy na godzinki.
  • W środę o godz. 19:30 w kościele Źródła Życia – spotkanie ewangelizacyjne dla wszystkich szukających sensu i pogłębienia swojego życia.
  • W czwartek po roratach w kościele spotkanie dzieci z klasy III, przygotowujących się do I Komunii św.
  • Małżonków zapraszam do udziału w Remoncie Małżeńskim, który odbywać się będzie od piątku do niedzieli w kościele w Opolu-Winowie. Spotkania rozpoczynać się będą o godz. 20:00. Transmisja w internecie: www.remontmalzenski.pl
  • W niedzielę w trakcie nabożeństwa o godz. 15:30 zaprzysiężenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Pamiętajmy w modlitwie o osobach wybranych do nowej rady.
  • Od przyszłej niedzieli w zakrystii będzie można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas oraz opłatki.
  • Zaplanowane w naszej parafii na 19-21 grudnia rekolekcje z o. Adamem Szustakiem zostały przełożone na inny, bardziej przyjazny termin. Wobec ogromnego zainteresowania tymi rekolekcjami wśród ludzi spoza parafii, jako organizator nie byłbym w stanie w aktualnej sytuacji epidemicznej zapewnić przestrzegania zasad sanitarnych.
  • W niedzielę 19 grudnia o godz. 17:30 spotkanie dotychczasowej (starej) Parafialnej Rady Duszpasterskiej (kadencja 2015-2021).
  • Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych na rok 2022.
  • Sprawy kancelaryjne można załatwiać od wtorku do piątku od 17:00 do 17:30 lub w innym dogodnym czasie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą.
  • Dbajmy o siebie i innych, przestrzegając w kościele obowiązujących zasad sanitarnych.
  • Zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarnymi w kościele może być zajętych 50% miejsc. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych.