Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - I Niedziela Adwentu (28.11.2021)

 • Bóg zapłać za wszelką życzliwość, ofiarność i prace wykonane na rzecz parafii, w minionym tygodniu szczególnie za uporządkowanie terenu zielonego wokół plebanii.
 • Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na pokrycie kosztów na ogrzewania kościoła. Za tydzień kolekta przeznaczona na utrzymanie seminarium i instytucji diecezjalnych. Tego dnia do puszek zbiórka na kościoły wschodnie. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
 • Dzisiaj kolejny etap wyborów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Na karcie wyborczej można postawić znak „X” przy jednym, dwóch albo trzech kandydatach.
 • Od poniedziałku szczególne Msze święte adwentowe, czyli Roraty. Zapraszam dzieci i dorosłych od poniedziałku do piątku na godz. 18:00, a w soboty na godz. 8:00. Dzieci otrzymają okolicznościową planszę i zbierać będą codziennie obrazki.
 • We wtorek o godz. 10:00 Matecznik – spotkanie dla młodych mam przebywających z dziećmi w domu.
 • We wtorek o godz. 19:30 Strzał w dziesiątkę – spotkanie dla tych, którzy pragną czegoś więcej. Prowadzi s. Edyta.
 • W środę o godz. 19:00 spotkanie biblijne. Zainteresowanych prosimy o zabranie ze sobą Pisma Świętego.
 • W czwartek o godz. 9:00 Seniorat.
 • W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek modlić się będziemy o nowe powołania misyjne, zakonne i kapłańskie. W piątek rano czcić będziemy Serce Pana Jezusa, a wieczorem o godz. 20:00 zapraszamy młodzież i zabieganych na adorację Pana Jezusa. W sobotę od godz. 9:45 odwiedziny chorych i seniorów. Prosimy o zgłaszanie ich w zakrystii lub telefonicznie (77 474 50 51).
 • W piątek o godz. 19:00 spotkanie młodzieży klas ósmych przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 • W sobotę o godz. 11:30 w kościele spotkanie kandydatów na ministrantów, a o godz. 12:15 spotkanie lektorów i ministrantów.
 • Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych na rok 2022.
 • Sprawy kancelaryjne można w tym tygodniu załatwiać od wtorku do piątku od godz. 17:00 lub w innych godzinach, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
 • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą.
 • Dbajmy o siebie i innych, przestrzegając w kościele obowiązujących zasad sanitarnych.