Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - Uroczystość Chrystusa Króla (21.11.2021)

 • Bóg zapłać za wszelką życzliwość, ofiarność i prace wykonane na rzecz parafii.
 • Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafialne, a po Mszach do puszek złożyć można ofiarę na pomoc dla migrantów. Za tydzień kolekta gospodarcza na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
 • We wtorek o godz. 10:00 w salce parafialnej Matecznik – spotkanie dla młodych mam przebywających z dziećmi w domu, a o godz. 19:30 Strzał w dziesiątkę – spotkanie dla tych, którzy pragną czegoś więcej - prowadzi s. Edyta.
 • W środę o godz. 19:00 w salce parafialnej spotkanie biblijne. Zainteresowanych prosimy o zabranie ze sobą Pisma Świętego.
 • W czwartek nie będzie rano Senioratu, a wszystkie dzieci zapraszamy na godz. 18:00 na Mszę szkolną.
 • W piątek o godz. 19:30 Eucharystia przygotowana przez wspólnotę Dawid. Zapraszamy szczególnie młode rodziny i młodzież.
 • W niedzielę rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i zarazem czas Adwentu. Zachęcam, aby przynieść do pobłogosławienia na nabożeństwo o godz. 15:30 wieńce adwentowe, które będą przyozdabiały nasze domy.
 • W niedzielę kolejny etap wyborów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Spośród zaprezentowanych kandydatów będzie można wybrać jednego, dwóch albo trzech. Pamiętajmy w modlitwie o wyborach.
 • Można wciąż zamawiać intencje mszalne na rok 2022.
 • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą.
 • Dbajmy o siebie i innych, przestrzegając obowiązujących zaleceń sanitarnych