Ogłoszenia duszpasterskie - XXXII Niedziela Zwykła (07.11.2021)

• Bóg zapłać za wszelką życzliwość, ofiarność i prace wykonane na rzecz parafii, a szczególnie za modernizację oświetlenia (ołtarze boczne i figura św. Jana Nepomucena, pod chórem, w krużgankach i w zakrystii ministranckiej) oraz ufundowanie stacji do dezynfekcji rąk w przedsionku kościoła.
  • Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na utrzymanie seminarium i instytucji diecezjalnych. Za tydzień kolekta na potrzeby parafialne, a przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w niespokojnych i biednych rejonach świata. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • Rozpoczął się proces wyboru nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Od dzisiaj do przyszłej niedzieli do skrzynki z tyłu kościoła można wrzucać kartki z proponowanymi kandydatami.
  • We wtorek o godz. 10:00 w salce parafialnej Matecznik – spotkanie dla młodych mam przebywających z dziećmi w domu.
  • We wtorek o godz. 19:30 w salce parafialnej Strzał w dziesiątkę – spotkanie dla tych, którzy pragną czegoś więcej. Prowadzi s. Edyta.
  • W środę o godz. 19:30 w kościele Źródła życia – spotkanie ewangelizacyjne dla wszystkich poszukujących sensu. W tym miesiącu zapraszamy szczególnie do udziału młodzież klas ósmych, przygotowującą się do bierzmowania.
  • W czwartek nie będzie Senioratu i Mszy szkolnej.
  • Można wciąż zamawiać intencje mszalne na rok 2022. Są jeszcze wolne intencje w tym roku.
  • W ostatnim czasie wystąpiły problemy techniczne związane z telefonem na plebanii. Przepraszam za niedogodności i ponownie zapraszam do kontaktu – tel. 77 474 50 51.
  • Sprawy kancelaryjne można załatwiać w dogodnym czasie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą.
  • Dbajmy o siebie i innych, przestrzegając obowiązujących zaleceń sanitarnych.