Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - XXX Niedziela Zwykła (24.10.2021)

 • Bóg zapłać za wszelką życzliwość, ofiarność i prace wykonane na rzecz parafii. W minionym tygodniu odebraliśmy długo oczekiwane logo parafii. Dziękujemy za wykonanie izolacji termicznej w wieży kościoła i ofiarowane na ten cel materiały budowlane, a także za wykonanie obszyć na ławki ministranckie.
 • Kolekta dzisiejsza przeznaczona będzie na potrzeby misyjne. Za tydzień kolekta gospodarcza przeznaczona na ogrzewanie plebanii i salek. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
 • Dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku ofiarowali kwiaty i rośliny ozdobne ze swoich ogrodów na wystrój kościoła. Rozpoczynamy sezon zimowy i w związku z tym bardziej odczuwalne będą koszty związane z zakupem kwiatów z hurtowni. Pod chórem, po prawej stronie drzwi wyjściowych znajduje się skarbonka, do której można składać ofiary na kwiaty.
 • Przed nami ostatni tydzień października. Zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych. Nasze parafialne Róże Różańcowe (zarówno żeńskie, jak i męskie) z radością przyjmą nowe osoby, które zadeklarowałyby odmawianie codziennie jednej dziesiątki różańca.
 • Od czwartku 28 października do wtorku 2 listopada przy cmentarzu pojawi się większy kontener na śmieci zmieszane.
 • We wtorek o godz. 10:00 w salce parafialnej Matecznik – spotkanie dla młodych mam przebywających z dziećmi w domu.
 • W środę o godz. 19:00 w salce parafialnej spotkanie biblijne. Zainteresowanych prosimy o zabranie ze sobą Pisma Świętego.
 • W czwartek o godz. 9:00 Seniorat, a godz. 18:00 Msza święta szkolna, a po niej spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 • W piątek o godz. 19:30 Eucharystia przygotowana przez wspólnotę Dawid.
 • W sobotę okazja do spowiedzi świętej od godz. 17:00. W konfesjonale dyżur pełnić będzie ks. Andrzej Ochman.
 • W poniedziałek 1 listopada przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w tym dniu o godz. 8:00 i 10:30, a na godz. 14:00 zapraszam na Nieszpory za zmarłych z procesją na cmentarz parafialny.
 • Od 2 do 8 listopada celebrowane będą nabożeństwa różańcowe z wypominkami (zaleckami) za naszych zmarłych. Wypominki składać można w zakrystii.
 • Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych na rok 2022.
 • Okazja do spowiedzi po południu w tygodniu przed nabożeństwami różańcowymi i przed porannymi Mszami.
 • W minionym tygodniu do wieczności odeszła śp. Janina Płużka (l. 86). Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…