Ogłoszenia duszpasterskie - XXIX Niedziela Zwykła (16.10.2021)

• Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby misyjne. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • Październik przeżywamy jako miesiąc różańca świętego. Nabożeństwa Różańcowe w ciągu tygodnia o godz. 17:30, z wyjątkiem czwartku (o godz. 8:30). W soboty po Mszy porannej i w niedziele o godz. 15:30.
  • W poniedziałek o godz. 19:30 w salce parafialnej spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  • We wtorek o godz. 10:00 w salce parafialnej Matecznik – spotkanie dla młodych mam przebywających z dziećmi w domu.
  • W środę o godz. 19:30 w kościele wieczorne spotkanie ewangelizacyjne Źródła Życia. Zapraszamy szczególnie wszystkich zabieganych, wątpiących, poszukujących i niepotrafiących odnaleźć się w duszpasterstwie tradycyjnym. Dla młodzieży I klas szkół ponadpodstawowych jest to forma przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  • W czwartek o godz. 9:00 Seniorat, a o godz. 18:00 Msza święta szkolna.
  • W czwartek o godz. 19:15 w salce spotkanie młodzieży klas ósmych, która złożyła deklarację dotyczącą przygotowania do bierzmowania.
  • W piątek o godz. 20:00 adoracja Pana Jezusa animowana przez wspólnotę Dawid.
  • W sobotę o godz. 10:00 w kościele spotkanie dla wszystkich chłopców, którzy chcieliby dołączyć do grona kandydatów na ministrantów. Zapraszamy chłopców od I klasy szkoły podstawowej.
  • W sobotę o godz. 11:00 w kościele spotkanie ministrantów i lektorów.
  • W sobotę o godz. 11:00 w klasztorze sióstr kamilianek spotkanie Dzieci Maryi. Zapraszamy również dziewczynki, które chciałyby zostać mariankami (od I klasy szkoły podstawowej).
  • Zbliża się miesiąc listopad. Od przyszłej niedzieli będzie można składać zalecki - wypominki za naszych zmarłych.
  • Można już zamawiać Msze święte na rok 2022. W pierwszej kolejności zapraszam osoby, które obchodzić będą jubileusze małżeństwa i okrągłą rocznicę urodzin.
  • W listopadzie i grudniu są jeszcze wolne intencje Mszy św.
  • Okazja do spowiedzi po południu w tygodniu przed nabożeństwami różańcowymi i przed porannymi Mszami.
  • Prosimy dbać o zamykanie na klamkę drzwi wejściowych i do przedsionka w kościele.
  • W przedsionku kościoła nabyć można jubileuszową książeczkę autorstwa naszego diakona Michała na temat powstawania i konsekracji naszego kościoła.
  • Wraz z rozpoczęciem roku akademickiego powróciły Msze św. z modlitwą za młode pokolenie odprawiane od ponad dziesięciu lat w Opolu w kościele «Na górce» (par. MB Bolesnej i św. Wojciecha). Msze św. są sprawowane w roku akademickim o godz. 12.00. Przed Mszą św. jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.