Ogłoszenia duszpasterskie - XXVI Niedziela Zwykła (26.09.2021)

• Bóg zapłać za wszelką życzliwość, ofiarność i prace wykonane na rzecz parafii. W tym tygodniu szczególnie za montaż nowego wyświetlacza numerów pieśni.
  • Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby gospodarcze realizowane przez Parafialną Radę Duszpasterską. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na utrzymanie seminarium i instytucji diecezjalnych. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • Rodzina Roberta Skiby serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom, którzy w czasie festynu dożynkowego wsparli rehabilitację Roberta.
  • We wtorek o godz. 10:00 w salce parafialnej Matecznik – spotkanie dla młodych mam przebywających z dziećmi w domu.
  • W środę o godz. 19:00 w salce parafialnej spotkanie biblijne. Zainteresowanych prosimy o zabranie Pisma Świętego.
  • W czwartek o godz. 9:00 Seniorat, a godz. 18:00 Msza święta szkolna.
  • W piątek przypada I piątek miesiąca, nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy porannej.
  • W piątek o godz. 20:00 adoracja Pana Jezusa, prowadzona przez wspólnotę Dawid. Ma ona charakter otwarty. Zapraszamy szczególnie młodzież i wszystkich zabieganych.
  • Październik tradycyjnie przeżywać będziemy jako miesiąc różańca świętego. Nabożeństwa Różańcowe w ciągu tygodnia o godz. 17:30, z wyjątkiem czwartku (o godz. 8:30). W soboty po Mszy porannej i w niedziele o godz. 15:30.
  • W sobotę przypada I sobota miesiąca. Od godz. 9:30 comiesięczne odwiedziny chorych i seniorów, których proszę zgłaszać telefonicznie lub w zakrystii.
  • Okazja do spowiedzi po południu w tygodniu przed nabożeństwami różańcowymi i przed porannymi Mszami.
  • W przedsionku kościoła nabyć można jubileuszową książeczkę autorstwa naszego diakona Michała na temat powstawania i konsekracji naszego kościoła.