Ogłoszenia duszpasterskie - XXV Niedziela Zwykła (19.09.2021)

• Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby gospodarcze realizowane przez Parafialną Radę Duszpasterską. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • W trakcie festynu dożynkowego na cele charytatywne zebrano 3016 zł i 8 gr. W tym roku środki te wesprą rehabilitację Roberta Skiby z ul. Pięknej.
  • We wtorek o godz. 10:00 w salce parafialnej Matecznik – spotkanie dla młodych mam przebywających z dziećmi w domu. Dziękujemy Wydawnictwu Franciszkanów Bratni Zew za podarowanie książek do Matecznika.
  • W środę o godz. 19:00 w salce parafialnej spotkanie biblijne. Zainteresowanych prosimy o zabranie Pisma Świętego.
  • W czwartek o godz. 9:00 Seniorat (Msza święta, a po niej spotkanie przy kawie i herbacie dla seniorów), a o godz. 18:00 Msza święta szkolna. Zachęcamy dzieci, aby przyjść trochę wcześniej na rozśpiewkę i przećwiczenie piosenek. Po Mszy szkolnej w kościele spotkanie dzieci I-komunijnych.
  • W piątek o godz. 19:30 Eucharystia animowana przez wspólnotę Dawid. Zapraszamy szczególnie młodzież i młode małżeństwa.
  • W sobotę o godz. 11:00 w kościele zbiórka lektorów i ministrantów.
  • W niedzielę w trakcie Mszy o godz. 10:30 odbędzie się prezentacja dzieci I-komunijnych.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą.
  • W przedsionku kościoła czeka na nas jubileuszowa książeczka przygotowana przez naszego diakona Michała na temat powstawania i konsekracji naszego kościoła.