Ogłoszenia duszpasterskie - XIX Niedziela Zwykła (08.08.2021)

• Bóg zapłać siostrze i paniom troszczącym się o wystrój kościoła.
  • Kolekty: dzisiejsza i z przyszłej niedzieli przeznaczone na bieżące potrzeby parafii. Bóg zapłać za składane ofiary.
  • W piątek przeżywać będziemy kolejny Dzień Fatimski. O przystrojenie figury i niesienie jej w trakcie procesji prosimy różę p. Kunegundy Dudek. Poszczególne części różańca odmawiać będziemy o godz. 6:30, 15:00, 17:30 i po Eucharystii wieczornej, przed procesją. Słowo Boże w trakcie wieczornej Eucharystii wygłosi o. Miron.
  • W niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  • Sprawy kancelaryjne można załatwiać po wcześniejszym umówieniu telefonicznym
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą.
  • Zgodnie z najnowszym dekretem Biskupa Opolskiego, w kościele w trakcie trwania obrzędów kultu religijnego może być zajęte 75% dostępnych miejsc siedzących i stojących. Do tych limitów nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych przeciw SARS-CoV-2.