Ogłoszenia duszpasterskie - XVIII Niedziela Zwykła (01.08.2021)

• Bóg zapłać za wszelką życzliwość, ofiarność i prace wykonane na rzecz parafii. W tym tygodniu szczególnie za montaż nowego oświetlenia ołtarzy bocznych i reflektora do podświetlenia monstrancji.
  • Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na seminarium i instytucje diecezjalne. Po Mszach św. będzie można złożyć do puszek ofiarę na rzecz poszkodowanych przez ostatnie gwałtowne powodzie na Zachodzie. Za tydzień kolekta na bieżące potrzeby parafii. Bóg zapłać za składane ofiary.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek i I sobota miesiąca. W czwartek o godz. 17:30 zapraszam na nabożeństwo Godziny Świętej, a w sobotę po Mszy porannej nabożeństwo.
  • W piątek przeżywać będziemy Święto Przemienienia Pańskiego. W tym dniu w Opolu-Winowie na placu przy kościele ?Różaniec pod gwiazdami? - modlitwa o charakterze pokutno-błagalnym ofiarowana w intencjach Kościoła i świata całego. Początek o godz. 21.00, zakończenie Mszą św. o 23.00.
  • Od 7 do 9 sierpnia 2021 r. w Kamieniu Śląskim odbędą się uroczystości patronalne ku czci św. Jacka połączone w tym roku z Pielgrzymką Rodzin. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą.
  • Zgodnie z najnowszym dekretem Biskupa Opolskiego, w kościele w trakcie trwania obrzędów kultu religijnego może być zajęte 75% dostępnych miejsc siedzących i stojących. Do tych limitów nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych przeciw SARS-CoV-2.