Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - X Niedziela Zwykła (06.06.2021)

 • Bóg zapłać za wszelką życzliwość, ofiarność i prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
 • Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na seminarium i instytucje diecezjalne, po Mszach św. zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. Za tydzień kolekta na potrzeby parafialne.
 • Trwa tradycyjna oktawa po uroczystości Bożego Ciała. Procesje eucharystyczne wokół kościoła po Mszach świętych wieczornych do czwartku włącznie.
 • W piątek przeżywać będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Msze św. o godz. 8:00 (w intencji czcicieli NSPJ, po niej nabożeństwo) oraz o 18:00. O godz. 20:00 adoracja Pana Jezusa prowadzona przez wspólnotę Dawid. Z racji uroczystości, ten piątek nie ma charakteru pokutnego, a więc nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 • W piątek po Mszy wieczornej spotkanie lektorów i ministrantów.
 • W sobotę obchodzimy Wspomnienie Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny.
 • W niedzielę przypada Dzień Fatimski. Msze święte o 8:00, 10:30 i 17:00. Poszczególne części różańca odmawiać będziemy w godz.: 7:30, 10:00, 16:30. Msza o 17:00 odprawiana będzie w intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej, przewodniczyć jej będzie i kazanie wygłosi ojciec Miron. Po Mszy czwarta część różańca i procesja. O przystrojenie figury i niesienie jej w trakcie procesji w tym miesiącu prosimy Różę pana Ryszarda Wieczorka.
 • Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w poniedziałek 14 czerwca br. o godz. 19:30 w salce na plebanii.
 • Sprawy kancelaryjne w tym tygodniu można załatwiać po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (tel. 77 474 50 51).
 • Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą świętą.
 • Ogłoszenie społeczne: Walne zebranie Ochotniczej Straży Pożarnej odbędzie się w niedzielę 13 czerwca o godz. 18:00